Ochrona obiektów​

Jako Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 zapewniamy ochronę obiektów w oparciu o fizyczne zabezpieczenie obiektu przez wyszkolony personel , a także o profesjonalne systemy alarmowe oparte w tym także oparte na sztucznej inteligencji Ai. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu:

Ochrona fizyczna

W zależności od potrzeb oraz stopnia zagrożenia oferujemy Państwu wsparcie pracowników ochrony stacjonarnej przez Grupy Interwencyjne K2. Wykwalifikowany personel wyposażony w odpowiednie środki łączności i środki przymusu bezpośredniego zapewnia bezpieczeństwo oraz zapewnia wsparcie informacyjne. Dzięki szrokim zakresom szkoleń doskonale współpracują z innymi służbami porządkowymi takimi jak np. Policja. Ochraniamy wiele obiektów: bankowych, hoteli, urzędów, przedsiębiorstw przemysłowych, centr handlowo-usługowych. Dbamy także o bezpieczeństwo biur, magazynów, osiedli mieszkaniowych i domów prywatnych.

Ochronę fizyczną wykonywaną w postaci:

Doświadczony personel:

Systemy alarmowe i napadowe

Każdy system alarmowy powinien być odpowiednio dobrany oraz wyróżniać się czytelną i prostą obsługą przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Inne czujniki będą potrzebne w dużej hali produkcyjnej, inne w nieogrzewanym magazynie, jeszcze inne w pomieszczeniach biurowych. Nasi przedstawiciele w kompetentny sposób przedstawią zalety i ograniczenia poszczególnych urządzeń oraz wynikające z nich różnice cenowe, co pozwoli Państwu dokonać świadomego wyboru najkorzystniejszej opcji. Po włączeniu systemu do sieci monitoringu w sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji (np. sygnał alarmowy o włamaniu lub napadzie, alarm z detektora gazu lub z czujnika zalania) – zyskują Państwo pewność reakcji Grupy Interwencyjnej K2.

Opieramy się tylko na profesjonalnym sprzęcie!

Wszystkie systemy alarmowe wykonujemy wyłącznie w oparciu o sprzęt wysokiej jakości, od sprawdzonych i renomowanych producentów tak, aby alarmy spełniały wszystkie wymagania odnośnie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i obowiązujących norm. Dzięki zastosowaniu unikalnych nadajników i ich odpowiedniemu zaprogramowaniu jesteśmy w stanie odbierać i monitorować wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe. Stwarza to ogromne możliwości i niezwykle podnosi jakość monitoringu i skuteczność ochrony.

Wieloletnie doświadczenie i krótkie terminy realizacji są jednym z naszych atutów.

Nasi instalatorzy mają odpowiednie doświadczenie, są systematycznie szkoleni i montują wszystkie systemy według ściśle określonych standardów. Ma to praktyczne znaczenie dla naszych Klientów. Przy konieczności wykonania konserwacji, naprawy bądź rozbudowy systemu nawet po kilku latach nie będzie problemu z rozpoznaniem konfiguracji, sposobu przyłączeń poszczególnych urządzeń czy metody zaprogramowania centrali alarmowej.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Skontaktuj się z nami

+48 606 666 647
+48 748 730 500

Umów się na spotkanie

Zaproponuj termin spotkania,
a my przyjedziemy do Ciebie!

Poznaj szczegóły

Podczas spotkania przedstawimy Ci
wszystkie szczegóły naszych ofert.

Zaufali nam i korzystają z naszych usług m.in.

Wybierz to czego potrzebujesz. Oddzwonimy!

* podanie danych i wysłania formularza z prośbą o kontakt jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Szczegółowe informacje dostępne na stronie Kontakt