O nas

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp.z o.o.

Jesteśmy jednym z liderów z zakresu ochrony i monitorowania mienia oraz zapewnienia ochrony fizycznej. Podstawą prawną do prowadzenia działalności jest posiadana przez nas koncesja L-0635/01 wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ciągu ponad 20 lat istnienia, zdobyliśmy zaufanie ponad dziesięciu tysięcy Klientów, co stanowi najlepsze świadectwo i gwarancje wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Spośród szerokiego zakresu usług które świadczymy jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nasze profesjonalne działania z obszaru

Ochrona obiektów w oparciu o fizyczne zabezpieczenie obiektu przez wyszkolony personel , a także o profesjonalne systemy alarmowe oparte w tym także oparte na sztucznej inteligencji Ai.

Stosowane przez nas systemy monitoringu pożarowego posiada homologację oraz wymagane atesty i certyfikaty dopuszczające go do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.

Instalacje z systemem cyfrowego zapisu podnoszą poziom bezpieczeństwa i otwierają nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w firmie. Podgląd obrazu z kamery zamontowanej np. przy bramie wjazdowej czy w holu wejściowym do budynku ułatwia kontrolę przepływu osób.

Realizujemy zlecenia transportu wartości przez właściwie wyszkolonych i wyposażonych pracowników ochrony, podlegających cyklicznej ocenie zarówno pod względem sprawności fizycznej, jak i znajomości właściwych regulacji prawnych oraz stosowanych procedur.

Kontrola dostępu to element zabezpieczenia elektronicznego, mechanicznego zezwalający określonym osobom na wejście do danego obszaru budynku lub wyznaczonych części przedsiębiorstwa. Może być również stosowany jako zabezpieczenie posesji przed nieautoryzowanym dostępem osób z zewnątrz.

Usługi ochrony fizycznej polegają na ochronie życia, zdrowia, a także nietykalności cielesnej. Naszym zadaniem jest troska o bezpieczeństwo osób znajdujących się w danym miejscu, a także przygotowanie oraz zabezpieczenie miejsc pobytu osoby ochranianej.

Zabezpieczenie różnego rodzaju imprez, które w głównej mierze cechują się dużą ilością ludzi. Koncerty, wydarzenia sportowe, imprezy artystyczno-kulturalne – na wszystkich imprezach tego typu nasi ludzie zapewniają działania porządkowe i informacyjne.

Nasza oferta to również zabezpieczenia pojazdów przed wszelkiego rodzaju kradzieżami. Autorskie rozwiązania TopGUARD® zabezpieczą każdy pojazd.

Nasz System K2GPS to rozwiązania z zakresu monitoringu logistycznego pojazdu, zarządzania flotą pojazdów, a także systemy zabezpieczenia przed kradzieżami paliwa.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Skontaktuj się z nami

+48 606 666 647
+48 748 730 500

Umów się na spotkanie

Zaproponuj termin spotkania,
a my przyjedziemy do Ciebie!

Poznaj szczegóły

Podczas spotkania przedstawimy Ci
wszystkie szczegóły naszych ofert.

Jakość naszych usług potwierdzają otrzymane certyfikaty

Poza długoletnim doświadczeniem potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji są posiadane certyfikaty.

Świadectwo ukończenia
szkolenia Rozproszony
System PPOŻ POLON 6000
Potwierdzenie Preautoryzacji
SCHRACK SECONET
Interaktywny System
Sygnalizacji Pożarowej
POLON 4000
Szkolenie SATEL z produktów
DLOADX i GUARDX
Pozwolenie radiowe UKE
RRL / R / F
Programowanie, parametryzacja
sterowników sieciowych
WAGO-I/O-SYSTEM
Szkolenie z zastosowania,
cech, zasad konfiguracji
WAGO-I/O-System
Ukończenie kursu z zakresu
SYSTEM SYGNALIZACJI
POŻARU SERII"2X"
Ukończenie kursu
Zintegrowany System
Zabezpieczeń ATS MASTER
Certyfikat jakości PN-EN
ISO 9001:2015

Zaufali nam i korzystają z naszych usług m.in.

Commercial cleaning

Etiam elementum euismod commodo. Proin eleifend eget quam ut efficitur. Mauris a accumsan mauris.

Residential cleaning

Etiam elementum euismod commodo. Proin eleifend eget quam ut efficitur. Mauris a accumsan mauris.

Are you looking for professional cleaning services for your house or office?

Get Free Appointment

Or call us today (123) 4567 890