SYSTEMY KAMER WIZYJNYCH CCTV

Do wizyjnego zabezpieczenia różnego rodzaju obiektów oferujemy naszym Klientom systemy telewizji przemysłowej (CCTV). 

Instalacje z systemem cyfrowego zapisu podnoszą poziom bezpieczeństwa i otwierają nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w firmie. Podgląd obrazu z kamery zamontowanej np. przy bramie wjazdowej czy w holu wejściowym do budynku ułatwia kontrolę przepływu osób oraz rejestrację zdarzeń. Wiemy kto i o której wszedł do firmy, którym wejściem oraz jak wyglądał

Monitoring sieciowy kamer IP

W dużych zakładach pracy, biurowcach i na osiedlach mieszkaniowych instalujemy głównie rozbudowane profesjonalne systemy CCTV. W mniejszych firmach, sklepach i zakładach usługowych coraz częściej montujemy kamery przemysłowe jako uzupełnienie systemów alarmowych (SSWiN). Systemy telewizji przemysłowej wyposażamy zgodnie z zapotrzebowaniem: w rejestratory cyfrowe, wysokiej rozdzielczości  kamery IP, układy automatycznego śledzenia obiektów ruchomych, wirtualne płoty, detekcję ruchu itp. Stosowane przez nas urządzenia mają sprawdzoną jakość, posiadają niezbędne homologację oraz wymagane atesty, aprobaty techniczne i certyfikaty dopuszczające je do użytku na terenie Polski.

Analityka obrazu z kamer

Systemy tzw. analityki obrazu, to nowoczesne wsparcie oparte na narzędziach sztucznej inteligencji (Ai), które dają nieporównywalne wyniki w zestawieniu z zwykłym trybem obserwacji. Indywidulanie przygotowane schematy wykrywania zdarzeń, ludzi, przedmiotów, zarejestrowanych pojazdów zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przedsiębiorstw i obszarów zawierających cenne dla klienta przedmioty lub towary. Algorytmy zbierają i analizują zarejestrowane informacje i zgodnie przygotowanymi szablonami reagują odpowiednio do potrzeb. Systemy analizują informacje z wielu kamer w czasie rzeczywistym co pozwala na oszczędność czasu oraz wykluczenie błędów lub zaniechań popełnianych przez czynnik ludzki.

Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy systemów.

Nasza oferta to również serwis istniejących już systemów monitoringu kamer wizyjnych. Obsługa gwarancyjna urządzeń, konserwacja i okresowe przeglądy by zapewnić jakość i bezpieczeństwo oraz nieprzerwalność działań systemów.

W przypadku posiadania przez Państwa już istniejącego monitoringu, nasi specjaliści pomogą go rozbudować lub zmodyfikować w taki sposób by spełniał wymogi Waszych rosnących oczekiwań.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Skontaktuj się z nami

+48 606 666 647
+48 748 730 500

Umów się na spotkanie

Zaproponuj termin spotkania,
a my przyjedziemy do Ciebie!

Poznaj szczegóły

Podczas spotkania przedstawimy Ci
wszystkie szczegóły naszych ofert.

Z naszych rozwiązań monitoringu IP lub Ai korzystają m.in.

Wybierz to czego potrzebujesz. Oddzwonimy!

* podanie danych i wysłania formularza z prośbą o kontakt jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Szczegółowe informacje dostępne na stronie Kontakt